Demet Şener, Yeni Yıl Dileğini Açıkladı!

şuurlu makyaj teknikleri söyleşisinde konuşan Demet Şener, aşk hayatı, boşanma zamani ve tertemiz sene dilekleri ile alakalı izahlar yaparken tertemiz senede boşanmak istediğini dile getirdi.

“ÇOK çok MAKYAJ YAPMIYORUM”

Makyaj tekniği ile alakalı detaylar veren Demet Şener, “Göz makyajına belli tek süre dahada itina gösteriyorum. tek çağrı olduğu vakit gözün rengini ve şeklini alana çıkaran “Buğulu Göz” dediğimiz tekniği seçenek ediyorum. Onun dışında da çok fazla makyaj yapmıyorum zaten” dedi. kendisinin makyajının 10 dakika olduğunu da sözlerine ekledi.

2019 DİLEĞİ: BOŞANMAK

Katıldı söyleşide sualleri Cevaplayan Demet Şener, 2019’dan dileğiniz boşanmak mı, sualine “Yüzde surat boşanmak istiyorum” dedi. Sözlerine süre gelen Şener, “Boşanmanın içinde her şey var. Boşansam aşk da dileyeceğim, her şeyi dileyeceğim” ifadelerini kullandı. İzdivaç etme önünüzü mü kesiyor sualine da cevap veren Şener, “Üstümde yük ve ağırlık benzeri ondan arinmak istiyorum” dedi. Resmi olarak boşanmamışken birine aşık olabilmektedir misiniz, sualine da ” seçenek etmem. İnşallah olmaz öyle tek şey. Zannetmiyorum ” dedi. Sözlerine süre gelen Şener, “Aşk dünyanın en iyi şeyi. dahada tertemiz başlıyoruz. O arayı, 16 senesi kapatacağız.” dedi.

“10 GÜN ardindan İLK kez BANYO YAPTIM”

Demet Şener, yaşadığı talihsiz kaza ile alakalı da izahlar yaptı, “10 vakit ardindan evvel kez banyo yaptım. Yaralarım baya kapanıyor.” dedi. Kazanın çorba dökülmesiyle odluğunu söyleyen Şener, “Restoranda Ömer’le beraberken çorba döküldü. Allah’tan ona gelmedi.” sözlerini kullandı.

YILBAŞINI hanede GEÇİRMİŞ

Yılbaşı gecesi ile alakalı yöneltilen suale da cevap veren Demet Şener, “Evdeydim. Annem, arkadaşlarım, çocuklarımla beraber” dedi. Yılbaşı akşamında İbrahim Kutluay ile birlikte miydiniz, sualine ise, “Hayır, çocuklar bendeydi” dedi. Özel günlerde de tek araya gelmediklerini dile getirerek “Şuanda tek araya gelmem” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir