Aylar Sonra Eşi Serdar Ortaç’ın Yanına Gelen Chloe Loughnan, Boşanma İddialarını Yalanladı

Serdar Ortaç talihsiz kaza geçirdiği amaciyla uzunca müddettir Amerika’da var olan eşi Chloe Loughnan Ortaç’a nihayetinde kavuştu. Önceki vakit Sarıyer’deki tek alışveriş merkezinde görüntülenen çiftten Chloe, haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanladı.

“KARIM GELDİ AMA KARDEŞİM HASTANEDE”

takriben dört saat tek mekanda aş yiyen meşhur çift, mekan çıkışı Kanal D muhabirinin suallerini yanıtladı. bay kardeşinin yoğun bakımda rehabilitasyon görmesinden dolayı üzgün var olan Serdar Ortaç, “Mutluyum arkadaşlar, karım sağ salim geldi. Ama benim şansızlığım kardeşim Serkan rahatsız ve hastanede. perişan günler var ama karım iyi Allah’a şükür. Hanımım çok pahali olmayan atlattı ve iyi şükürler olsun. Allah beni seviyor” dedi.

“BOŞANMIYORUZ”

uzunca müddettir geçirdiği talihsiz kaza hasebiyle Amerika’da var olan ve bu süreçte Ortaç’la ayrılacakları istikametinde haberlere sitem eden Chloe Loughnan,”Ben artık çok sıkıldım. 7 senedir buradayım ve hep ayrılık konuşuluyor. Hasılı boşanmıyoruz” dedi.

“BEN Can vermek ÜZEREYDİM”

sağlık vaziyeti ile alakalı İzah yapan Chloe Loughnan Ortaç, vaziyetiyle alakalı “Yüzde seksen iyileştim. Geldim ve eşimin yanındayım. bendeniz ölmek üzereydim, kocamın Amerika’ya beni ziyarete gelmediği amaciyla ona kırgın olduğum hakikat değil. Benim bütün vücudum kırıldı. Süreyya Yalçın benim çok yakın arkadaşım. Ona her vakit şükran duyacağım. her vakit yanımdaydı” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.