Şarkıcı Serdar Ortaç, Yoğun Bakımda Yatan Kardeşi İçin Takipçilerinden Dua İstedi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın enfeksiyon hasebiyle hastaneye kaldırılan bay kardeşi Serkan Ortaç, 15 gündür yoğun bakımda rehabilitasyon görüyor. Serdar Ortaç, bu erken Instagram hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerinden kardeşinin sağlığına kavuşması amaciyla dua istedi.

“ALLAH’IM KARDEŞİMİ BİZE BAĞIŞLA”

Evli ve bebek babası var olan kardeşinin rahatsızlığıyla güç günler geçiren Serdar Ortaç, bay kardeşi ve yeğeninin mutluluk dolu oldukları vakte ait var olan tek resmini paylaşarak takipçilerini duygulandırdı. Ortaç paylaşımında şu sözlerle kardeşine dua istedi: “Değerli hocalarım ne olur dua edin, Allah’ım sen bağışlayansın, sen şifa verensin, minik kardeşim Serkan’ı bize bağışla yarabbim.

Serkan Ortaç ve çocukları

“NE OLUR DUA EDİN”

dahada 35 yaşında çocuklarına bağışla. Amin. 15 vakit ardindan bu erken gözlerini açtı ama Daha solunum cihazına bağlı, yoğun bakımdan çıkması amaciyla dua edin ne olur.”

“KÖTÜ GÜNLER VAR”

Eşi Chloe Loughnan Ortaç’ın geçtiğimiz aylarda Amerika’da geçirdiği trafik kazasıyla yıkılan Serdar Ortaç, eşine kavuşmasına sayılı günler kala kardeşinin hastalık haberiyle tek sefer dahada yıkıldı. Ortaç, evvelki vakit eşiyle muhabirlerin suallerini Cevaplarken “Mutluyum arkadaşlar, karım sağ salim geldi. Ama benim şansızlığım kardeşim Serkan rahatsız ve hastanede. perişan günler var ama karım iyi Allah’a şükür. Hanımım çok pahali olmayan atlattı ve iyi şükürler olsun. Allah beni seviyor” izahını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.