Malatyaspor Yönetimi, Çılgın Sedat’ın Serebral Palsi Hastası Oğlunun Yardım Gecesinde 100 Bin TL Bağış Yaptı

Şenol İpek ve Sinem Yıldız, şarkıcı Çılgın Sedat’ın Serebral Palsi hastası çocuğu amaciyla yardım gecesi düzenledi. Bir gün evvel akşam düzen eden organizasyondan ardindan Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Safa programına telefonla bağlanan şarkıcı, geceye gelmeyen isimlere sitem etti.

“GELEN BAŞ TACI, GELMEYENDEN DE ALLAH RAZI OLSUN”

Bir gün evvel akşam düzen eden yardım gecesinde konuşan Çılgın Sedat, “Siraç’ın sıhhati amaciyla mühim yoldayız. Allah kismet ederse allahın izniyle yüzde tek olasılık dahi iyi tek şey bizim için. Çok iyi tek gece düzen etti Erkek çocuğum amaciyla Allah razı olsun. Gelen baş tacı gelmeyenden de Allah razı olsun. Seda Sayan sahnede en nihayet giydiği elbiseyi verdi. İbrahim Tatlıses, Yılmaz Güney’den kalma kaşkolunu verdi.

“YAŞAMAYAN KİMSE BUNU ANLAMAZ”

değişik muhabbetlere her biri koşuyor. Gündem çok yoğun değil ya, olunca bizim peşimizden koşacaklar demek ki.Onlardan istikbal arkadaşlık Allah’tan gelsin. Yaşamayan kimse bunu anlayamaz. Demet akalın evine hırsız girdiği ve kızı rahatsız olduğu amaciyla gelemedi ama tek şey hazırlamış oda gönderiyor.

“MALATYASPOR 100 BİN Lira GÖNDERDİ”

2. Sayfa programına telefonla bağlanan şarkıcı sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “200 bini belli tek süre geçtik. Herkesten Allah razı olsun gelen herkese teşekkür ederim. Malatyaspor başkanı Ali Gevrek, Malatya idaresi ve futbolcuları 100 bin Lira gönderdi. Serkan tas ile gündüz konuştuğumuzda ‘ne civarindan gidecek bu tedavide?’ diye sordu. Ne civarindan bekliyorsun sen?’ dedi. ‘Eksik ne varsa bendeniz onu tamamlayayım’ Diye konuştu Cengiz (Kurtoğlu) abi de böyle. İbrahim abinin atkısı açık artırma yapılmadı. Cengiz abi aldı. İbrahim abi bana ne düşüyorsa bendeniz yanındayım dedi. Bu bizim yolumuzda başlangıç zaten. Gecenin yapıldığı mekan ve ikramlar da hep fiyatsız yapıldı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.