Sosyal Medya Ajansı Ne YaparBilişim teknolojilerinin bireysel kullanım nezdinde yüksek seviyelere ulaşması, sosyal medyanın ticari faaliyetler yönünden son derece elverişli alanlardan birisi haline gelmesine neden oluyor. Günümüzde artık geleneksel reklam ajansı hizmetlerinin yerini almaya başlayan ve daha etkin çözümleri ile dikkat çeken sosyal medya ajansı çözümlerinde ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile Kocaeli merkezli Medya Baba, sektörün en hızlı büyüyen kuruluşu olarak, ulusal kapsamda faaliyet gösteriyor.

Genç ve Dinamik Uzman Kadro

Markaların hızlı büyüme hedeflerine uyum sağlayacak çalışma portföyü ve bunu sosyal medya pazarlama ve tanıtım çalışmalarıyla pekiştirecek uzman kadrosuyla Meda Baba, farklı departmanları aracılığıyla ulusal kapsamda müşterilerine yanıt veriyor. Canik Arms, Kahve Durağı gibi ulusal kapsamda faaliyet gösteren pek çok büyük marka ve şirket ile ortak çalışmalar yürütüyor. Sektörünün hızla büyüyen kuruluşu olarak, sosyal medya ajansı hizmetlerine yeni bir soluk kazandırıyor. 24 kişilik geniş ailesiyle çok geniş yelpazede hizmet veriyor. Kendi alanlarında uzman kişilerden oluşan ekipleri ve müşterilerinin reklamcılık sektörüne ilişkin her ihtiyaçlarına profesyonel standartlarda yanıtlar sunabilmesini sağlayacak departmanları ile yeni ticari sistemin önemli bir parçası olmaya yardımcı oluyor.

Gerçekleştirdiği tüm reklam ve pazarlama projelerinde Medya Baba sosyal medya ajansı ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile Behance başta olmak üzere pek çok platformda tasarım ödülüne de layık görülmüştür. Sosyal medya yönetimi, grafik tasarım hizmetleri, prodüksiyon ve reklam filmi çalışmaları, web tasarım ve yazılım projeleri ile internetin ve dolayısı ile de dijital reklamcılığın her alanında birbirinden başarılı projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Büyüme arzusunda olan tüm müşterilerinin markalarına değer katabilmeleri noktasında bilişim çağının tüm enstrümanlarını en doğru şekilde kullanabilmelerine yardımcı olacak niteliklerdeki çalışmalarıyla Türkiye genelinde başta Ankara ve İstanbul olmak üzere pek çok farklı şehirden ulusal ve yerel müşterileriyle çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.