Instagram Fenomeni Beğeni Almak İçin 200 Yıllık Heykeli Kırdı!

Instagram’da 6 binden çok takipçisi var olan Slonska, ani çok vakit evvel Varşova’daki Swiss Valley Park’ta bulunan 200 senelik heykelin gözlerinin tam ortaasına çekiç darbeleri indirerek kırdı. Bu sırada videoyu çeken arkadaşının ise kahkaha atması dikkat çekti.

“ÇOK PİŞMANIM”

Slonska, videoyu ‘şaka yapmak’ ve ‘daha çok zevk almak için’ çektiğini söyledi. ama yasamsal medya kullanıcıları Slonska’ya reaksiyon göstererek takipten çıktı. Takipçilerinin çoğu Slonska’nın tarihe esere zarar saglamak suçundan karar alması gerektiğini savundu. ?Tepkiler üstüne video Instagram’dan kaldırılırken, toy fenomenin Facebook hesabını da kapattığı görüldü. Kendisine yöneltilen eleştirilere tek vakit ardindan tekrar tek video ile cevap veren Slonska, “Dün olanların hiçbir şekilde gerçekleşmemesi gerekiyordu. Çok pişmanım” dedi.

“REKLAM KAMPANYAMIZDA ÇALIŞMAYACAĞIZ”

Ayrıca, Polonya’nın evvel online bankası mBank, şimdiye civarindan reklamları amaciyla işbirliği yaptıkları Slonska ile artık çalışmayacaklarını duyurdu. Banka tarafından yapılan izahta “Söz konusu hareketi desteklemiyoruz. Sonraki reklam kampanyalarımızda bu kız ile çalışmayacağız” dendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.