Keçiören Halı ve Koltuk Yıkama

4 mevsim halı yıkama işlemi gerçekleştirebilen Keçiören Halı Yıkama firması Yıldız Halı ve Koltuk Yıkama fabrikası, hem halılarınızı hızlı ve özenle yıkar, hem de tamire ihtiyaç olan halı ve kilimlerinize uygun çözümler sunabilir.

            Keçiören Halı Yıkama fabrikasında halı yıkama hizmeti dışında kenarları yıpranmış ve eskimiş halılarınızın overlok yapımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Halıların bozulmuş, yıpranmış kenarlarını düzelttirmek veya artık püskülsüz halı kullanmak isteyen müşterilerin bu talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur.

            Yıkanmasını istediğiniz halılarınızın kenarlarındaki problemleri de servis hizmeti veren personele belirtirseniz, halılarınızın gerekli bakımları ve temizliği yapıldıktan sonra adresinize teslimatı yapılır.

            Keçiören Halı Yıkama firmasındaki diğer hizmetler hakkında bilgi almak ve randevu vermek için yildizhaliyikama.com.tr web sitesi adresini ziyaret edebilir, firma yetkililerini telefon ile arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.