Sergen Yalçın: UEFA bizim için yeni bir heyecan olacak

Sergen Yalçın, ”2-3 gündür idman yapıyoruz ve kampın başındayız. ağır ağır oyuncularımızı futbol oynamaya alıştırıyoruz. İkinci kamp bizim amaciyla mücadelelere hazırlık çagi olacak. Oyuncularımız hazır gelmiş ve fit durumdalar. İyi vaziyette herkes. UEFA bizim amaciyla tertemiz tek heyecan olacak. Oyuncularımız ve biz heyecanlıyız. Şu anda tek amaç koymadık ama evvel etapta gruplara kalabilirsek bizim amaciyla iyi tek muvaffakiyet diye düşünüyorum. üç adet tur oynayacağız, basit değil. ağır ağır evvel maça belki hazır olmayacağız ama evvel turu atlatırsak ondan sonraki turlarda dahada iyi olacağız” dedi.

”3-4 OYUNCU EKSİĞİMİZ BULUNUYOR”

Sergen Yalçın, takıma dahil edecekleri oyuncular ile alakalı çalışmaların ayni ritimde devam ettiğini kaydederek, ”3-4 oyuncu eksiğimiz bulunuyor. Yönetim, reis çalışıyorlar. Biz de düşünce beyan ediyoruz. Umarım 2. kampa civarindan 2-3 oyuncu katabilirsek dahada geniş tek kadro oluşturabiliriz. Bu sene üç etapta olacağımız amaciyla geniş kadroya ihtiyacımız var. Stoperde alacağımız tek oyuncu var ve net benzeri görünüyor. Santrfor ve kıyı oyuncusu olabilir. Hangi oyuncu dahada faydalı olabilecekse bize ona bakıyoruz. türk mali oyuncularla da ilgileniyoruz Avrupa’dan ve vatan içinden. Şu anda bize Parasal külfet oluşturmaması lazım. hemide istediğimiz oyuncunun olması hemide külfet olmaması basit değil” şeklinde konuştu.

”BOLU’DA iki HAZIRLIK MAÇI YAPACAĞIZ”

Bolu’da yaptıkları kamp süresince iki hazırlık mücadelesi yapacaklarını ifade eden Sergen Yalçın, ”11’inde kamp etabımız bitecek. 18’inde Sivasspor ile oynayıp 25’inde UEFA’da oynayacağız” ifadelerini kullandı.

Mustafa AKIN – Murat KÜÇÜK / BOLU, (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.