Toptan Okul Kıyafetleri

Okulların açılmaya başlamasıyla beraber okul kıyafet arayışı hız kazanmıştır. Her ne kadar okullarda kıyafet serbest olsa da bazı veliler okul kıyafeti giydirmeye devam etmektedir. Okul kıyafetleri için firmanın sitesini ziyaret edebilir ve toptan alış veriş yapabilirsiniz. Firma tüm kırtasiye ürünlerinde ve okul kıyafetlerinde toptan satış yapmaktadır.

Toptan Çocuk Mont

Mont seçimi kışlık ve mevsimlik olarak yapılır. Firmada beden ve renk seçenekleri ile toptan çocuk montsiparişi verebilirsiniz. Siparişinizi kız, erkek, beden ve renk seçeneklerini doldurarak verin. Köy okullarına yardım etmek içinse muhteşem bir öneridir. Her renk monttan sipariş vererek ihtiyacı olan kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çok uzak ve kargo hizmetinin olmadığı yerlere PTT kargo ile ulaşım sağlanır.

Okul Çantası

Okul çantası okul eşyaları için gereklidir. Kız ve erkekler için ayrı ayrı modeller mevcuttur. Kız ve erkek çocuklar için toptan okul çantası alarak yardım edebilirsiniz. Bir siparişte her çanta modelinden vermek mümkündür. Yardım dışında okul kıyafetleri ve kırtasiye malzemeleri satan bir mağazanız varsa yine siteden toptan çocuk ayakkabısı alarak kar elde edebilirsiniz. Çocuk grubunda çoraptan atkı bereye kadar her ürün mevcuttur. Sipariş verildikten sonra dilerseniz kredi kartına taksit imkanını kullanabilirsiniz. Siparişler aynı gün yola çıkar ve maksimum 1 hafta içinde elinize ulaşır. Firma kaliteli ürünlerin toptan satışını yapan sitedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.