Hakan Ural, 4 yıldır program yaptığı TV8’den ayrıldı

Kanal D ekranlarında her erken magazin dünyasının nabzını tutan 2. Sayfa programıyla alakalı gündemi yerinden oynatacak tek argüman alana atıldı. iddiaya göre 2. Sayfa programı yayından kaldırılacak ve adina Hakan Ural gelecek. Çıkan bu iddianın derhal peşinden TV8 ile yollarını ayırdığını duyuran Hakan Ural’ın veda mesajındaki “Profesyonel tek öneri aldım” cümlesi ise akıllara Acun Ilıcalı‘yı getirdi.

2 SAYFA’NIN YERİNE BAŞKA program SUNACAK

deneyimli medya mensupları Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın sundukları, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programı bitiyor. İddiaya göre 2. Sayfa’nın adina ise Hakan Ural’ın sunacağı program gelecek.

“4 YILDIR yayim YAPTIĞIM TV8’DE nihayet GÜNÜM”

alana atılan iddiaların ardında erken saatlerinde Instagram hesabından paylaşım yapan Hakan Ural, TV8’den ayrıldığını şu sözlerle duyurdu: “Evet bu erken dört senedir yayın yapma şansı bulduğum TV8 deki nihayet günüm… Her manada anlatılması mümkün olmayan birbirinden iyi hatıraları bana yaşattığı amaciyla başta sevgili kardeşim Arkadaşım arkadaşım Acun Ilıcalı olmak üzere bütün ekip ve birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim… özellikle bizi yalnız bırakmayan alaka ilgi gösteren bu programın var olmasına başarılı olmasına neden siz izleyenlere minnettarım. tek hatali kabahatim olmuşsa “ki kati olmuştur” Affola. aynı zamanda şuurlu tek öneri aldığım tek başka kanalda yakın vakitte başlayacağım Allah utangaç etmez ise doğrudur. Kalın sağlıcakla.”

ACUN’A GÖNDERME Mİ YAPTI?

Hakan Ural’ın paylaşımında “Bu arada şuurlu tek öneri aldım” demesi ise Acun Ilıcalı’ya gönderme yaptı olarak yorumlandı.