Türkiye’nin ilk OPPO Forum’u sizleri bekliyor

Genel merkezi Dongguan / Çin’de bulunan Oppo, 2004 yılından bu yana elektronik teknolojiler üreten bir markadır. Firma, son on yılda büyük atılımlar gerçekleştirerek dünyanın büyük isimleri ile birlikte anılmaya başlamıştır. Özellikle mobil cihazlarda kendini kanıtlayan Oppo kullanıcı yorumları ile başarısını kanıtlamaktadır.

Markanın sahibi ya da bir diğer tabirle kurucusu ise Tony Chen’dir. Oppo telefon sahibi zaman içerisinde yenilikçi teknolojiler kullanarak cihazlarını geliştirmiştir. Günümüzde Oppo marka akıllı cihazlarda fotoğrafçılık açısından ileri seviyede sonuçlara ulaşım sağlanabilmektedir.

Son 10 yıldır, OPPO, mobil fotoğrafçılık teknolojisindeki yenilikleri canlandırırken, kameralı cep telefonları üretmeye odaklanıyor.

OPPO haberleri, ipuçları, inceleme, öneriler ve modeller hakkında kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz, cihazınızla ilgili sorunlarınızı diğer kullanıcılara paylaşarak çözüm önerileri alabileceğiniz forumda Oppo Türkiye ile ilgili eğlenceli içerikler üretebilirsiniz.

Oppo markasının yanı sıra aynı şirketin sahip olduğu OnePlus ve Vivo markalarının forumları da Oppo RX17 Neo destek ve fan sitesinde bulunmakta.

Diğer teknolojiyle ilgili tüm bölümleri de Oppo Forum sitesinde bulabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve ilk OPPO Forum’una hepiniz davetlisiniz.