APPLE CİHAZLARINIZI YENİLEYİN

Apple marka cihazlarınızı Saints Computer teknik destek ekibi ile yenileyin. iPhone ya da iPad cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği 27 yıllık tecrübesi ile yetkin ekibimiz değerli müşterilerimize sağlamaktadır. Servisimizden her türlü akıllı cihazınız için destek talebinde bulunabilirsiniz.

iPhone Teknik Servis

iPhone telefonlarınızda meydana gelebilecek her problem için Saints Computer’a başvurun ve sorunu hızlıca halledelim. Yeni bir telefon ekranı, kamera, soket girişi ve yazılım güncellemeleri ile iPhone telefonlarınızı yenileyin. Can sıkıcı çatlaklar, çizikler, kırıklar ya da işlem hatalarına iPhone servis ekibimiz ile veda edin. Kıdemli Apple servis personellerimiz telefonlarınızdaki sorunları doğru bir şekilde tespit eder. Doğru sorun tespiti sayesinde telefonunuza özel ideal işlemler hızlı bir şekilde uygulanır.

Teknik birimimizde %100 orijinal Apple parçaları ile destek sağlanmaktadır. iPhone telefonlarınızın maksimum fayda ile çalışması için orijinal parçalara sahip olmasının öneminin farkındayız. Bu sebeple yalnızca orijinal Apple ürünleri kullanmaktayız. Uygun fiyatlarda %100 orijinal parçalar ile aradığınız ideal hizmeti güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla alın.

iPad Teknik Servis

Saints Computer, iPad servis ekibi en iyi teknik desteği müşterilerine sunmak için sürekli kendilerini yenilemektedir. Son iOS güncellemelerini takip eden personellerimiz en yetkin ve kapsamlı teknik desteği müşterilere en hızlı şekilde sunar. Böylece akıllı cihazlarınızdan minimum süre ayrı kalırsınız. Öncellikli işlemler için teknik servis ekibimiz acil durum yardımı uygular. Saints Computer teknik destek ekibimizin iPhone & iPad cihazları için başlıca hizmetleri aşağıdaki gibidir.

  • Batarya Değişimi
  • Ekran Değişimi
  • Tuş Değişimi
  • Kamera Değişimi
  • Soket Girişleri Değişimi
  • Yazılım Güncelleme
  • İşlem Hataları Çözümü
  • Şifre Sıfırlama
  • iPhone&iPad Yedekleme

Bunlar ile birlikte diğer her türlü sorununuz için bize gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Uygun fiyatlara en hızlı ve en iyi hizmeti almak için tek yapmanız gereken müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçmek.Saints Computer ile telefon numaraları ya da email üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hızlı çözümler için bizi ziyaret edin!