Ceza Rap Şarkılar indir

 

Rap, müziğin dünyaya kafa tutuşudur. Her sözüyle bir duruş, bir savunuştur. Bazen ise saldırı … Silahların en kuvvetlisidir ya sözler, rap sözlerin en keskin ritmidir, işte. Üstelik en hızlı ritmidir. Hızlı söyleyen ben değilim yavaş dinleyen sizlersiniz der, rap üstadlarından Ceza. Haklıdır belki. Su gibi akıp giden zaman içinde belkide yavaş dinleyen bizlerizdir. Savaşmak, kendi adımıza bile zorken birbirimiz için bunu yapmak, belkide duymaya gücümüzün yetmeyceği hızdadır. Rap biraz sataşma olarak bilinsede,  bu sataşma ile dikkat çekmedir bir bakıma. Ceza ise rap müziği hayatımıza Yerli Plakalar, Med Cezirler ile getiren bir efsanedir. Bu efsanenin esfane şarkılarını guncelmp3indir.com dan Ceza mp3 indir yazarak ücretsiz indirip,dinleybilirsiniz. İyi ile kötü arasındaki farktan , hayatın bildiği gibi gelmesini söyleyen cesarete kadar her şeyiyle Ceza dinlemek ayrıcalıklı ruhların esareti ve cesaretidir.

Yerli Plaka

Sitemiz  guncelmp3indir.com dan Ceza Rap Şarkılar indir yazarak erişebileceğiniz bu şarkı adını albümden alır. On yedi şarkılık Yerli Plaka albümü, zamanının ve günümüzün hala en çok dinlenen albümleri arasında . Rap müziğin vazgeçilmez yüzü Ceza bu albümünde bulunan Sezen Aksu düeti ile de hala kullaklarımıza ve hayata gelsin hayat bildiği gibi dedirtiyor.

İndirme

Ceza ve birçok rapçi gibi sanatçıların şarkılarını, albümlerini ücretsiz indirmek ve dinlemek için guncelmp3indir.com sitesine girerek müzik keyfinizi ücretsiz yaşayabilirsiniz. Örneğin arama kısmına Ceza Rap Şarkılar indir yazarak aratıp istediğiniz Ceza şarkısını ya da albümünü indirebilir, kısa sürede kendi müzik listenizi gönlünüzce oluşturabilirsiniz.